top of page
Kotwica 1
Kotwica 2
rajdy
Kotwica 3WYNAJEM MIEJSCA  - np. na urodziny w plenerze, zielone szkoły itp. Pobyty dzienne (bez noclegu) dla osób nie korzystających z oferty zajęć 10zł/dzień od osoby (uczestnik zajęć lub opiekun uczestnika: dziecka, osoby niepełnosprawnej, a także dziecko do lat trzech - pobyt gratis). Poprzez dzień pobytu rozumiemy 5 godzin w ustalonym wcześniej przedziale czasowym. Do dyspozycji gości mały przenośny grill, miejsce na ognisko nad stawem. Dostępne drewno. W razie potrzeby pomagamy rozpalać : ).

KURSY - w planach obozy, turnusy, warsztaty, spotkania, imprezy o różnej tematyce, ukierunkowane na ekologię życia (np. gry terenowe, spacery przyrodnicze, szukanie grzybów, birdwatching, treeclimbing, zajęcia artystyczne itp.). Zapraszamy do współpracy. Informacje o bieżących wydarzeniach będą pojawiać się na stronie oraz na facebooku.

PRODUKTY - proponujemy to, z czego sami korzystamy, co nam się naprawdę podoba, czego używamy. Wiele z tych rzeczy to wyroby nasze i lokalne. Pamiątki, rękodzieło itp oraz produkty o długim terminie ważności dostępne są poprzez sklep na stronie internetowej (zakładka STRAGANIK). Świeże produkty żywnościowe typu sery, jajka - tylko na miejscu, po wcześniejszym zamówieniu i w miarę dostępności.

 

W naszym gospodarstwie staramy się organizować ciekawe i wartościowe formy spędzania czasu oraz wdrażać różne ekologiczne rozwiązania, aby zachować naturalny urok miejsca, w którym żyjemy i umożliwić odwiedzającym nas gościom kontakt z przyrodą. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

 

 

 

 

 

 

 

 

NOCLEGI - zapraszamy do naszej całorocznej, komfortowej JURTY! Zapewnia przytulny nocleg dla 5 osób. Szczegółowe informacje o ofercie noclegowej, rezerwacje i cennik w zakładce JURTA. Możliwe również rozbicie namiotu po wcześniejszym uzgodnieniu.

jazda konna, naturalne jeździectwo

Rajdy konne, sesje zdjęciowe z końmi, nocleg w nowoczesnej jurcie o każdej porze roku, nauka naturalnej komunikacji z końmi, stajnia wolnowybiegowa...
Tutaj znajdują się  informacje o ofercie wraz z cennikiem.

Kotwica 4
Kotwica 5
Kotwica 7
Kotwica 6
naturalne jeździectwo
Agroturysyka Kaszuby
bottom of page