Ceny są promocyjne - na pierwszy rok działalności. Po poszerzeniu oferty cennik ulegnie aktualizacji.

Proponujemy wartościowe i przyjemne sposoby spędzania czasu. W naszym gospodarstwie staramy się też wdrażać różne ekologiczne rozwiązania, aby zachować naturalny urok miejsca, w którym żyjemy i umożliwić odwiedzającym nas gościom kontakt z przyrodą.

 

 

 

 

 

 

 

 

NOCLEGI - zapraszamy do naszej całorocznej, komfortowej JURTY! Zapewnia przytulny nocleg dla 5 osób. Szczegółowe informacje o ofercie noclegowej, rezerwacje i cennik w zakładce JURTA. Możliwe również rozbicie namiotu po wcześniejszym uzgodnieniu.

 

 

 

 

 

 

ZAJĘCIA Z KOŃMI - stosujemy zasady jeździectwa naturalnego. Prowadzimy wszechstronne zajęcia na koniach szkolonych metodami naturalnym, dla gości i wszystkich zainteresowanych. Obecnie mamy 6 koni, w tym 3 do jazdy: dwie klacze polskie zimnokrwiste i koń rasy huculskiej. Cena: 50 zł za godzinę zajęć, 30 zł za pół godziny.

- nauka indywidualna z naszymi końmi (początkującym polecamy zajęcia 30 minutowe i wygodne ubranie:),

- lekcje grupowe,

- jazda w teren (tylko dla zaawansowanych jeźdźców, po min. jednej godzinie nauki - poznanie konia, ocena umiejętności),

- jeździec z własnym koniem - naturalna praca z koniem z ziemi i z siodła,

- oprowadzki (10zł/10 min, powyżej godziny 50zł/h)
- zapoznanie z końmi, zielona lekcja o koniach (cena od grupy, dla grup zorganizowanych i niezorganizowanych ; ) -  rodzin z dziećmi, przedszkoli)

- nauka oporządzania, pracy przy koniach (dziecko do 7 lat z opiekunem)

- spacery z końmi po okolicy dla niejeżdżących (można prowadzić konia lub jechać - instruktor prowadzi konia)

- hipoterapia

- warsztaty i kursy z końmi (informacje o aktualnych wydarzeniach pojawiają się na bieżąco, także na naszej stronie na FB)

- rajdy (cena w zależności od długości rajdu, warunków, ilości uczestników itp., od 150zł/dzień od osoby).

SZKOLENIE KONI, OPIEKA - oferujemy dla koni pastwiska, całoroczne utrzymanie w stylu paddock paradise (głównie wolnowybiegowe), dla koni przebywających u nas trening metodami naturalnymi, przygotowywanie pod siodło. Cena w zależności od indywidualnych ustaleń, od 450zł/mies (wypas w okresie letnim).

WYNAJEM MIEJSCA  - np. na urodziny w plenerze, zielone szkoły itp. Pobyty dzienne (bez noclegu) dla osób nie korzystających z oferty zajęć 5zł/dzień od osoby (uczestnik zajęć lub opiekun uczestnika: dziecka, osoby niepełnosprawnej, a także dziecko do lat trzech - pobyt gratis). Poprzez dzień pobytu rozumiemy 5 godzin w ustalonym wcześniej przedziale czasowym. Do dyspozycji gości mały przenośny grill, miejsce na ognisko nad stawem. Dwa kosze drewna gratis, każdy następny 10zł (można też zbierać gałęzie:). W razie potrzeby pomagamy rozpalać : ). Rezerwacja miejsca na wyłączność, z dostępem do jurty (na spotkania, urodziny itp.) do uzgodnienia.

KURSY - obozy, turnusy, warsztaty, spotkania, imprezy o różnej tematyce, ukierunkowane na ekologię życia (np. gry terenowe, spacery przyrodnicze, szukanie grzybów, birdwatching, treeclimbing, zajęcia artystyczne itp.). Zapraszamy do współpracy. Informacje o bieżących wydarzeniach będą pojawiać się na stronie oraz na facebooku.

FOTOGRAFIA - zapraszam do zapoznania się z portfolio:  fotopisanie.myportfolio.com oraz do odwiedzenia fotobloga: mari.flog.pl.

Sesja pamiątkowa z końmi - oferta specjalna dla gości Chutoru (osób korzystających z noclegu lub oferty zajęć): 30 zdjęć - 300 zł lub dwa zdjęcia 30 zł. Wybór miejsca na naszym terenie lub w okolicy, zdjęcia są poddane autorskiej obróbce, udostępniane przez internet/przesyłane kurierem plików (link na maila ze zdjęciami do ściągnięcia) lub oddawane na pendrivie, w plikach jpg, w terminie do 30 dni.

 

PRODUKTY - pamiątki i inne, dostępne będą na miejscu oraz poprzez sklep na stronie internetowej (zakładka SKLEPIK). Tworzymy ofertę wyrobów własnych i lokalnych (żywności, pamiątek, rękodzieła).


 

 
 
 
 
 
 
 

Polska, pomorskie, Masłowice Tuchomskie                   |           chutor@poczta.fm            |               512-279-157

  • Facebook Social Icon