top of page

Zapraszamy do kontaktu.

W miarę możliwości prosimy o rezerwowanie terminu przyjazdu czy zajęć z wyprzedzeniem - nie siedzimy cały czas w domu. :)

Tel.:

Maria -  512 279 157
Krystian - 600 341 576

 

chutor{małpa}poczta.fm

Maria Dąbrowska
Chutor Dzikie Łąki

Masłowice Tuchomskie 19 A

77-133 Tuchomie
 

nr konta:
81 1090 2835 0000 0001 3511 7735

Twoja wiadomość została pomyślnie przesłana!

Zapraszamy też na ->                  <- tu umieszczamy aktualne informacje:)

  • Facebook App Icon

Jak do nas dotrzeć
UWAGA, proszę czytać opis lub/i dzwonić - jeszcze nikomu nie udało się trafić do nas wg. GPSa (nawigacja często wyprowadza w pole i to nie nasze pole;)

Samochodem/rowerem jadąc od strony Tuchomia trzeba skręcić z szosy nr 20 koło stacji benzynowej na Masłowice Tuchomskie i jechać dalej prosto (NIE skręcajcie w prawo na Masłowice Tuchomskie Osada! Patrzcie na znaki drogowe!).

Kilkaset metrów za tablicą początku wsi (z napisem "Masłowice Tuchomskie" :D), NAPRZECIWKO DUŻEJ ZIELONEJ HALI (po lewej), należy zjechać w polną drogę W PRAWO (dość stromo w dół) i jechać nią prosto, mijając zabudowania, aż do samego końca. Tam, czyli na tym końcu, wjeżdża się na nasze podwórko.


W pobliże Chutoru (takie raczej dalsze pobliże - Tuchomie, Bytów, Miastko) da się również przyjechać korzystając z transportu publicznego. Polecamy wyszukiwanie połączeń na portalu e-podroznik.pl. Możemy (po wcześniejszym uzgodnieniu) zorganizować dojazd z przystanku autobusowego w Tuchomiu, dworca autobusowego w Bytowie lub dworca kolejowego w Miastku.

bottom of page